ד"ר איתן קורף לוי אשכול 163, קריית אונו


  טלפון : 03-535-5532

השתלות שיניים ביום אחד במחיר שווה לכול נפש

בעזרת הטכנלוגיה של היום ניתן לסדר את השיניים במחירים שיתאימו גם לכיסים “רזים יותר”

השתלת שיניים מחיר שהולך ומצטמצם

לכול מי שאיבד את השיניים שלו או שהולך לאבד אותם מקרוב יש היום מספר לא קטן של אלטרנטיבות. אחת מהטכניקות הכי מתקדמות ואמינות בשוק היום היינה חיבור קבוע של שן תותבת שמוכנסת לשתל שמוטבע לעצם הלסת. כך נוצרת תוצאה שנראית בדיוק כמו השן המקורית.

שתל השן מתפקד ונראה בדיוק כמו השן המקורית וחייבים לשמור על ההיגיינה שלו בדיוק כאילו הייתה זו שן מקורית כלומר לצחצח את השיניים בצורה קבועה וכמובן להעביר חוט דנטלי. השתלים מספקים מספר יתרונות עליהם ידובר בהמשך המאמר ולמרות ששתלים הם הוצאה די יקרה , הפרוצדורות החדשות שמספקות גם איכות ותפקוד מצוינות וגם טיפול השתלת שיניים ביום אחד הורידו את המחיר לרמה סבירה וסבילה ומגישה את הטכנולוגיה המתקדמת הזו לכל דכפין. השתלת שיניים מחיר.

השתלים מאפשרים בעצם תפקוד נורמלי של הפה והלסת כולל מערכת העצבים, השרירים ומפרק הלסת. מכיוון שהשתלים מחליפים את השן החסרה ומשפרים אובדן של רקמת החניכיים הם עוזרים בשימור המבנה של הפנים (שפתיים ולחיים) ועל ידי מייצרים אשליה של מראה צעיר יותר כמן גם האפשרות לתפקד בצורה נורמלית. זה כולל לעיסת מזונות קשיים, אכילה של פרות וירקות טריים, האפשרות לצחוק, להתנשק, לדבר בצורה בטוחה ולחייך באושר.

שתלים דנטליים – המהפכה של טכנולוגיית השתלים

זה לא יהיה מוגזם להגיד ששתלים דנטליים היא מהפכה בעולם השיניים. השתלים בעצם שיפרו את איכות החיים של מיליוני בני אדם בעולם וכמובן העניקו לאנשים חסרי שיניים לגמרי אפשרות לאיכות חיים טובה יותר ונוחה יותר מאשר הפתרון של שיניים תותבות.השתלת שיניים מחיר.

הם גם מונעות את השחיקה בצפיפות של עצם הלסת שהיא מצב שקורה ברגע שאין שיניים בפה. שתלים דנטליים מייצבים ומגרים את העצמות סביבם ושומרים על הממדים והכוח של העצם. זה משהו ששיניים תותבות לא יכולים לעשות, למעשה אם אתה שם שיניים תותבות אתה בעצם גורם להאצה בשחיקת העצם.

שתל דנטלי הוא משהו קטן מעוצב בצורת מסמר שמחליף את השורש של השן החסרה, החלק שתומך בעצם מתחת לחניכיים. שתלים עשויים מטיטניום שיש להם יכולות ייחודית להיצמד לעצם בתהליך שנקרא הטמעה. זה מה שהופך אותם לכה אמינים וחזקים. השתלת שיניים מחיר

לאחר שהשתלים מוכנסים לתוך עצם הלסת בעזרת פרוצדורה די פשוטה ולא מכאיבה , אפשר לחבר גשרים קבועים מידית שנראים ומתפקדים ממש כמו שן אמתית. אפשר לעשות את זה באחד או בשתי עצמות לסת באותו יום. השתלת שיניים מחיר

הטכנולוגיה הקיימת היום מצמצמת למינימום את מספר השתלים שתומכים במספר מקסימלי של שיניים, זה אומר שמשהו כמו 4 שתלים יכולים לתמוך בקשת שלמה של שיניים (למעלה או למטה בעצם הלסת) וכול זה יכול לקרות ביום אחד!! כלומר השתלת שיניים ביום אחד – רק לחשוב על חסכון הזמן.

השתלת שיניים מחיר

כמובן שההצלחה תלויה בכמה צעדים הכרחיים

למטופל אין שיניים עליונות ויש לו שיניים תותבות שלא מתאימות למבנה הפה והלסת שלו. שתך שתומך בתותבת מחליף את השן העליונה ומחזיר את האפשרות לחיך כמו גם את האפשרות לאכול כמו שצריך. שהשתל מותאם בתוך עצם הלסת, חייבים לשמור עליו ללא תזוזה, כל תזוזה ולא קטנה בתהליך ההחלמה יכול לפגוע בתהליך האינטגרציה של השתל בעצם הלסת. זה בדיוק הסיבה מדוע דיאטה קלה (הכוונה למזונות רכים ולא קשיים) היא הכרחית בחודש חודשיים הראשוניים. השתלת שיניים מחיר

השתלים עצמם חייבים להיות מוטמעים בצורה אסטרטגית על מנת לאפשר את האחיזה האפקטיבית ביותר. על ידי חיבור חזק של השן לשתל הם מייצבים אחד את השני. אפשר לחשוב על זה כמו שולחן שמוחזק על ידי 4 רגלים שלפעמים בנויים בזווית החוצה על מנת לייצר לשולחן את התמיכה המקסימלית.

התהליך הזה הוא לא רק התהליך הכי אפקטיבי להחלפת השן הוא גם השיטה הכי שווה מבחינה כספית לאורך זמן. השיטה בה מחליפים כול שן בשתל דנטלי היא שיטה שהפכה מיושנת ולא מומלצת מכיוון שבדרך כלל יש 28 שיניים מתפקדות (כולל שיני בינה) והחלפה ספציפית של כל שן בשתל יעלה הרבה יותר כסף ולא בטוח הוא יספק תוצאות טובות יותר.

התהליך בקצרה

1. הרופא בודק את המצב של השיניים שלך

האם יש לך עדיין שיניים מתפקדות או שאתה מרכיב שיניים תותבות על מנת לאבחן מספר פקטורים. זה כולל בדיקות כמו מה תהיה אורכה של השן, איפה הנשך אמור להיות וכמה תמיכה של מבנה הפנים והשפה השתל ידרוש.

2. אבחון

סריקת CT מפיקה תמונה תלת ממדית של עצם הלסת כולל המיקום של השן שאמורה להיות מוחלפת. הסריקה הזו מאפשרת מידע קריטי לגבי המבנה האנטומי של המטופל (כולל עצמות, סינוסים ועצביים) וכמובן מאפשרת לקבוע את המקום האידיאלי בשביל השתל.

3. תכנון

על ידי סימולציית מחשב השתלים ממוקמים בעצם הלסת במקומות האופטימליים על מנת לתמוך בשן החלופית.

4. ניתוח מדויק

הניתוח יכול להתבצע בצורה סימולטנית כולל עקירה של השן , עיצוב העצם והטמעה של השתל. התהליך דורש ניסון, יכולת ותכנון מדויק במיוחד אם המטופל חווה שחיקה משמעותית של העצם.

5. שן זמנית

תחליף שן אקרילי מחובר ישירות לשתל באמצעות מחברים שמאפשר חיבור חזק לשתל. השיניים האלו נחשבות זמניות וצריכות לעבור תהליך החלמה, לאחר מכן הם יוסרו ויוחלפו בשיניים קבועות.

6 החלמה.

השן החליפית נשארת בפה בערך 3 חודשים עד היא מחלימה , בזמן הזה זה רעיון טוב להיות “עדיין” עם השן כלומר לא ללעוס מזונות קשיים מדי. מכיוון שניתוח שתלים הוא ניתוח מתוכנן ומדויק מאוד רוב האנשים לא חווים אי נוחות לאחר גמר הטיפול ויכולים לעשות את הכל עם השן הזמנית כמעט מידית.

7. שן קבועה

שהתהליך מסתיים רופא השיניים מסיר את השן הזמנית ומחליף אותה עם השן הקבועה. השו הקבועה עשוייה בדרך כלל מחומר חזק עמיד וגמיש יותר שמתאים לחניכיים שמבריאות בצורה טובה יותר. השן הקבועה תתפקד ממש כמו השן המקורית ותראה גם מצוין.

ההשלכות הרציניות של איבוד שן

לאבדן שיניים יש השלכות רציניות , במיוחד לאנשים מבוגרים שבדרך כלל סובלים מאובדן שיניים, בעצם כשאתה מאבד שן אתה גם מאבד את העצם שתמכה בשן. הגוף רואה שלעצם אין שימוש ולכן היא מתנוונת. לאחר שהחלק העליון של העצם שתומכת בשן נחשק לגמרי העצם מתחתיו – עצם הלסת מתחילה להמס.

התהליך הזה מוביל לבעיות אסתטיות ותפקודיות במיוחד באנשים ללא שיניים, שיש שחלקה בעצם הלסת, הלסת הופכת צרה יותר מה שמוביל לכך שהחלק השלישי של הפנים נהיה גרום ויש התכווצות של השפתיים ושל הלחיים שאינם תומכים יותר בשיניים.

אדם שתעובר תהליך כזה יכול לאבד את הביטחון , להרגיש זקן ולהתרחק מהחברה ומסיטואציות חברתיות. אף אחד לא רוצה לנשק אדם בלי שיניים או עם שפתיים רוטטות.

הרבה מאוד אנשים שמודעים לכך שהם מאבדים את השיניים נלחמים על מנת להשאיר אותם למרות שהשיניים החולות גורמות להם לכאבים ולזיהומים אבל עכשיו אופציות הטיפול באובדן שיניים התרחבו והשתפרו בצורה דרסטית.

הטיפול כל כך מתקדם שאנשים כבר לא צריכים לחשוב פעמיים עם להחליף שינים חולות בשתלים, אפשר לשפר את איכות החיים ואת המראה האסתטי של השיניים.

מציאות חדשה

שיפור בטכנולוגיות השתלים מאפשר לאנשים שלא הרשו לעצמם טיפולי שתלים מבחינה כספית או מכך שלעצם לא הייתה מסה מספיקה לקבל טיפול ראוי, בנוסף מכיוון שרפואת השיניים התקדמה כל כך אנחנו רואים שאנחנו צריכים הרבה פחות שתלים להחליף יותר שיניים. השתלת שיניים מחיר

למזלנו כתוצאה של מחקר ממושך, פיתוח וכלי אבחון וטיפול חדשני, הצלחת הטיפול היום כמעט מובטחת בהרבה מקרים מאתגרים ומסובכים. על מנת לקחת חלק בטיפול הזה אתה צריך רופא שיניים מומחה בשתלים שעובד עם אנשי המקצוע ברמה הגבוהה ביותר. השתלת שיניים מחיר

ממש כמו חתונה אתה חייב שהכול יהיה מתוכנן לפרטי פרטיים, שכול האלמנטים ישולבו אחד בשני על מנת שהטיפול יצליח והכול כדי להשיג שיניים חדשות ביום אחד בלבד.

שתף עכשיו
Show Buttons
Hide Buttons