ד"ר איתן קורף לוי אשכול 163, קריית אונו


  טלפון : 03-535-5532

יישור שיניים למבוגרים

יישור שיניים למבוגרים על ידי סדים שקופים

תמיד רציתם שיניים ישרות אך התביישתם ללכת עם ברזלים בולטים? היום יש פתרון שמשיג את השיניים הישרות בדרך אסתטית כיצד יתכן מצב של שיניים חסרות? מה הסיכונים הקיימים במצב זה, ומדוע מומלץ להעדיף שתל על פני החלופות האחרות? על כך להלן.

חיוך יפה יותר – יישור שיניים למבוגרים

כולם רוצים חיוך יפה עם שיניים ישרות, מסודרות בשורה ולבנות. ישנם מחקרים שמוכיחים שפנים יפות עם חיוך יפה עוזרים להתקדם בחיים, להתקדם בעבודה ולקבל הכרה מהסביבה כאדם מוצלח יותר. הבעיה שרבים האנשים שרוצים לעבור יישור שיניים או אנשים מבוגרים שרוצים יישור שיניים למבוגרים בדרך כלל נמנעים מכך עקב אי נעימות או אפילו בושה להסתובב עם ברזלים על השיניים (מה אני בגילי אסתובב עם ברזלים, כולם יצחקו ממני…)

היום עם התקדמות המדע ניתן לבצע יישור שיניים ולקבל את אותה התוצאה גם בדרכים אסתטיות, בדרכים שאף אחד מסובבים אותך לא יבחין ולא יודע שאת/ה עובר/ת יישור שיניים.

שיטות ליישור שיניים

היום קיימת שיטה שבה יישור שיניים מבוצע באמצעות סדרת סדים שקופים אשר מיוצרים באופן אינדיבידואלי, בהתאמה אישית על פי צורת הפה של כל מטופל ומטופלת. כל פעם אחד הסדים מורכב בפה הפציינט ועל ידי הפעלת לחצים קלים ומדויקים על שיניים שמיועדות להזזה מתבצע יישור שיניים.

יישור שיניים למבוגרים

לצורך הצלחת הטיפול יש להרכיב את הסדים 20-22 שעות ביממה (חוץ מזמן אכילה, שתייה חמה וצחצוח שיניים). הפעלת לחצים על שיניים מתבצעת במרווחים של שלושה שבועות. לכן, כבונוס נוסף משך הטיפול הזה קצר יותר מהדרך הרגילה עם ברזלים.

הסדים הנם שקופים, דקים מאוד, לא מורגשים על ידי הסובבים ולכן לא ניתן להבחין בהם במהלך הטיפול. המטופלים מסתגלים למערכת מהר מאוד, הסדים אינם גורמים לגירוי כלשהו או פצעים לא בחניכיים ולא בלשון לא בזמן אכילה ולא בזמן דיבור. מכיוון שבזמן אכילה הסד מוצא מן הפה, האוכל לא נתפס בברזלים ולכן לא חייבים לבדוק במראה אחרי כל ביס ולא חייבים אחרי כל סלט ירוק לרוץ ולצחצח שיניים.

שיטה מתקדמת זאת של יישור שיניים למבוגרים מאפשרת לכמעט כל אחד/ת לממש את החלומות שלו/ה ולקבל חיוך מקסים עם שיניים יפות ומסודרות וגם ללא תסכולים עקב בושות או אי נעימויות.

שתף עכשיו
Show Buttons
Hide Buttons