ד"ר איתן קורף לוי אשכול 163, קריית אונו


  טלפון : 03-535-5532

ציפוי שיניים – מגוון שיטות במה כדי לבחור ?

כל מה שרציתם לדעת על מגוון ציפויי השיניים הקיימים בשוק – ציפוי שיניים לחיוך יפה יותר

ציפוי שיניים נותן מענה להרבה פגמים אסתטיים כגון: מרווחים בין השיניים, שיניים שבורות (השלמת שיניים), שן לאחר טיפול שורש שהחליפה את הצבע שלה, שיניים מוכתמות עקב שימוש בתרופות בעיקר בגיל הילדות (תרופות אנטיביוטיות) או כאשר מעוניינים לשנות את צורת השיניים.

בכל המקרים כפי שתואר בפתיח ניתן לבצע ציפוי שיניים. ישנן מספר שיטות בהם מבצעים ציפויי שיניים אולם המוכרת מבניהם היא שיטת הלמינייט (חרסינה). בציפוי שיניים מתבצעת השלמה של שיניים או הוספת ציפוי לשיניים קיימות.

באמצעות ציפוי שיניים ניתן לשנות את צבע השיניים ומידתן ולתת לחיוך פרופורציות נכונות ומתאימות יותר. שינוי יחסי הגודל וצורת השיניים מקנה לפנים חיוך צעיר יותר ויפה יותר.

ציפוי שיניים

 

כיום בשוק ישנם 3 סוגי ציפויי שיניים פופולריים:

 

א. ציפוי שיניים בחרסינה למינייט
ב. ציפוי שיניים לומינירס
ג. ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי שיניים בחרסינה אינו הטיפול הזול ביותר אבל בהחלט הפופולארי ביותר והרבה מאוד מטופלים ורופאים מעדיפים אותו. ציפוי חרסינה בהחלט יכול לשפר את המראה של האדם ולשפר את איכות החיים בצורה דרסטית. המעלות של טיפול זה הם רבות וטובות אבל ננסה לשים דגש מן הצד השני גם על החסרונות.

 • מבחינת יתרונות לא רק שזה משפר את המראה האסטטי גם הופך את החיוך שלך לחיוך ששווה מיליון דולר. שיניים מרשימות ומבריקות מחזקות את הביטחון שלך בעצמך.
 • השיניים נראות ממש כמו שיניים אמתיות בלי הפגמים אתה גם יכול לבחור את צבע החרסינה שמתמזג עם הצבע של השן המקורית שלך, כמו כן החומר מונע מכתמים להצטבר על פנים השן ועמיד לעכירות הצבע.

למרות כל הדברים החיובים צריך גם להסתכל על הדברים השליליים.

 • ציפוי שיניים בחרסינה הינו טיפול מאוד יקר שעלול להגיע אף ל3200  שקלים לשן.
 • חשוב לציין שהטיפול מחזיק בין 10 ל15 שנה.
 • עוד נקודה שיש להתחשב בה היא שהטיפול היינו בלתי הפיך השינוי הקוסמטי הזה נשאר לתמיד.

בסיכומו של דבר זה הטיפול האמין ביותר שיש כיום ומחזיק לאורך זמן.

ציפוי שיניים לומינרס – זהו ציפוי שהגיע לשוק לפני תקופה קצרה יחסית. החומר שבו משתמשים בטיפול זה היה קיים בשוק לא מעט זמן. הוא היה מוצר פופולארי בתיקון עצמות ושיניים אבל הוא לא היה מספיק גמיש מה שהקשה על רופאי השיניים להשתמש בו אבל לאחר שחוקרים פיתחו טכנולוגיה שגרמה לחומר להיות דק יותר בהרבה והרבה יותר גמיש מה שהפך אותו לכמעט סד שקוף על השיניים שלך, הוא הפך להיות טיפול לגיטימי ויעיל. החומר הזה מתלבש באופן חלק על השיניים.
לציפוי זה מספר יתרונות. אחד היתרונות הגדולים שלו מעבר לתיקון האמייל של השן הוא שמגן על השיניים בצורה מעולה מסוכר ודברים חומצתיים ולמרות שהחומר הוא בדרך כלל שקוף הוא גם יכול לבוא בצבע לבן. טכנולוגיה זו יכולה לשפר לאין שיעור את איכות החיים.

 

ציפוי שיניים

ציפוי שיניים קומפוזיט הוא הליך פשוט יחסית המבוצע במהירות ובמפגש אחד במהלכו מצפה רופא השיניים את השן באמצעות החומר שבו מבצעים סתימה לבנה בשיניים. לאחר שהשן צופתה בחומר (קומפוזיט) מקרינים על השן שצופתה במכשיר מיוחד שגורם להתקשות הבונדינג על השן. עוד על ציפוי קומפוזיט.
היתרונות של טיפול זה היינן:

 • הליך מהיר עם תוצאות מידיות
 • המחיר זול באופן משמעותי מטיפולים אחרים – המחיר הוא  730  ₪ לשן
 • אפשר להתאים בצורה טובה את גוון הציפוי לגוון השיניים

החסרונות הן:

 • צבע השיניים אינו שקוף ונקי כפי שמתקבל באמצעות ציפוי שיניים למינייט.
 • החומר סופח צבענים ולכן לאחר פרק זמן צבע השיניים מאבד מיופיו.
 • שבר או סדק בציפוי הן תופעות שעלולות להתרחש כמה שנים לאחר ביצוע ציפוי שיניים בשיטת קומפוזיט.

 

חשוב לפנות לרופא הנכון ולדעת מה הטיפול הנכון בשבילך פנה לד”ר איתן קורף עוד היום לחץ כאן.

שתף עכשיו
Show Buttons
Hide Buttons