ד"ר איתן קורף לוי אשכול 163, קריית אונו


  טלפון : 03-535-5532

אודות איתן קורף רופא שיניים

ד”ר איתן קורף רופא שיניים  – על המרפאה ושירותיה

אם צמד המילים רופאי שיניים גורם לידיים שלכם לרעוד, אתם לא לבד. נמצא כי אחד מכל שישה אנשים סובל מחרדה דנטלית, ומעדיף להימנע מביקור אצל רופאי שיניים.

יש לכך פתרון! מרפאת השיניים של ד”ר איתן קורף מציעה לכם מבחר אפשרויות תומכות, שמטרתן לסייע לכם להתמודד ולהתגבר לתמיד על החרדה הדנטלית, תוך שאתם מטפלים ושומרים על בריאות הפה, ונהנים מחיוך חיוני ורענן.

חרדה דנטלית – מעגל של הימנעות

חרדה דנטלית פירושה פחד אמיתי וחזק מטיפולים או מרופאי שיניים, שקשה להסבירו בצורה הגיונית. פחד זה מקורו לרוב בחוויה טיפולית שלילית אצל רופאי שיניים קודמים, או בדעה הרווחת כי טיפולי השיניים הינם כואבים וגורמים לאי נוחות.

הפחד המוחשי מטיפוליהם של רופאי שיניים עשוי להכניס כל אדם למעגל אינסופי של הימנעות מטיפול. המעגל מתחיל בהימנעות מביקור סדיר אצל רופאי שיניים, ונמשך כאשר הוא מגיע למצב חירום בו נדרש טיפול רפואי מקיף, שמעלה את סף החרדה ומחזק את החרדה הדנטלית, ששוב גורמת להימנעות מטיפול של רופאי שיניים.

אפשר לשבור את מעגל החרדה

ד”ר איתן קורף הוא רופא שיניים שעבד מעל 8 שנים במחלקה להפחתת חרדה דנטלית באוניברסיטת תל אביב, והתמחה בהפחתת חרדה באמצעות היפנוזה. כיום ד”ר איתן קורף מעמיד לרשות הפציינטים מרפאה חדשנית, עשירה בכלים טכנולוגיים מתקדמים, שכל ייעודם הוא לאפשר למטופלים להתגבר על החרדה הדנטלית.

הגישה אותה נוקטים במרפאת השיניים של ד”ר איתן קורף היא גישה הוליסטית, הבוחנת את ההיסטוריה הרפואית של המטופל ואת הגורמים להיווצרות החרדה, כולל ביקורים קודמים אצל רופאי שיניים. מידע זה מאפשר לצוות המרפאה לבחור את הטיפול הטוב ביותר והמתאים ביותר עבור הלקוח שלהם.

 

שירותי המרפאה

הניסיון והידע של ד”ר איתן קורף וצוותו בהתמודדות עם מטופלים הסובלים מחרדה דנטלית, מאפשר להם לספק מענה מקצועי לכל שכבות האוכלוסייה, ילדים כמבוגרים, בין אם הם חוששים מהטיפול ובין אם לא.

בין השירותים אותם ניתן לקבל במרפאה:

  • טיפולי שיניים לשיקום הפה, הכוללים: שתלים, עקירות, תותבות ושיקום על גבי שתלים
  • טיפולי שיניים משמרים ואסתטיים, כגון: עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, טיפולי שורש וכתרים
  • אפשרות לטיפולי שיניים תחת היפנוזה לצורך הפחתת חרדה מטיפול רופאי שיניים
  • ריכוז מספר טיפולי שיניים יחד, לקיצור תהליכים מורכבים
  • הורדת אבנית וייעוץ לתזונה נכונה על ידי שיננית
  • טיפולי חירום ועזרה ראשונה מעבר לשעות הפעילות של המרפאה
  • כלל שירותי המרפאה ניתנים בשקיפות מלאה, תוך הסבר מעמיק של אפשרויות הטיפול, התהליך והעלויות, שימוש בטכנולוגיה עדכנית המצמצמת כאבים ואי נוחות, הקפדה על יחס אישי והתנהלות בקצב של המטופל.

איך מגיעים?
מרפאת השיניים של ד”ר איתן קורף עומדת לרשות לקוחותיה חמישה ימים בשבוע, בשעות מגוונות ונוחות. המרפאה ממוקמת בקרית אונו, ברחוב לוי אשכול 163, באזור נגיש להגעה, המציע שפע של מקומות חנייה.

 

לחצו על הלינק למפת הגעה

שתף עכשיו
Show Buttons
Hide Buttons